O NÁS

 

Vážení, dovolujeme si Vám představit naši stavební společnost Mipastav, s.r.o., sídlem Hálkova 9, 120 00  Praha 2. Stavební společnost byla založena
01. 01. 1996. Od svého vzniku se společnost zabývá veškerou stavební činností, související s výstavbou nových objektů a rekonstrukcemi objektů stávajících.

V roce 1997 společnost získala Osvědčení o autorizaci v oboru „pozemní stavby“, vydané Českou komorou autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě, podle zákona ČNR č. 360/1992 Sb., a je oprávněna používat autorizační razítko. Společnost dbá na dodržování kvality prováděných prací v souladu s technologickými postupy, technickými předpisy odpovídajícími příslušným normám.

Společnost má uzavřeno pojištění odpovědnosti za škody na majetku ve výši pojistného plnění 5 000 000 Kč .

Zakázky mohou být zajišťovány včetně projektové dokumentace, společnost spolupracuje s projekční kanceláří.

Společnost využívá pro podnikání a realizaci zakázek vlastní stavební mechanizaci, stavební stroje, osobní automobily, dodávky střední třídy.

Těžká mechanizace a objemová doprava jsou zajišťovány jako dodávky a služby. Cílem obchodní politiky společnosti je zajišťování a plnění potřeb a požadavků investorů v nejvyšší možné kvalitě a dohodnutém termínu. Realizace zakázek probíhá vždy ve velmi těsném kontaktu s investorem, vždy je dán prostor k diskuzi a společnost se snaží vycházet vstříc do maximální míry.
Těšíme se na případnou spolupráci.

 

© Mipastav, s.r.o. & ALL IN 1 CZ - PC servis

VÝSTAVBA
REKONSTRUKCE
OBKLADY A DLAŽBY
ZATEPLOVÁNÍ
VESTAVBY
FASÁDY
ZDARMA
zaměření zakázky a vytvoření
cenové nabídky
Úvod
Služby
Reference
O nás
Kontakty